SG73P2ATTD361J
MFR.Part #
SG73P2ATTD361J
JLCPCB Part #
C4262859
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS