RN73H2ETTD2051C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2051C25
JLCPCB Part #
C4169047
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS