SG73P2ATTD302G
MFR.Part #
SG73P2ATTD302G
JLCPCB Part #
C4291465
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS