RN73H2ETTD6982C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6982C50
JLCPCB Part #
C3936958
Description
250mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS