SG73P2ETTD1822D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1822D
JLCPCB Part #
C4245694
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS