RK73H2BRTTD7323D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD7323D
JLCPCB Part #
C7287052
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS