WK73R2BTTD5113D
MFR.Part #
WK73R2BTTD5113D
JLCPCB Part #
C6349854
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 511kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS