SG73S1ERTTP473G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP473G
JLCPCB Part #
C6221439
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS