SG73P2ATTD16R2D
MFR.Part #
SG73P2ATTD16R2D
JLCPCB Part #
C4061850
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS