RN732BTTD4172B25
MFR.Part #
RN732BTTD4172B25
JLCPCB Part #
C4272606
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS