RN731JTTD1981D50
MFR.Part #
RN731JTTD1981D50
JLCPCB Part #
C6195237
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS