SG73P2ATTD16R2F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD16R2F
JLCPCB Part #
C4079638
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS