RN73H1JTTD8762D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8762D10
JLCPCB Part #
C3942761
Description
100mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS