RN73H1JTTD1302C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1302C25
JLCPCB Part #
C4081274
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS