SG73P2ATTD133G
MFR.Part #
SG73P2ATTD133G
JLCPCB Part #
C4288503
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS