SG73P2ATTD132G
MFR.Part #
SG73P2ATTD132G
JLCPCB Part #
C4293359
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS