SG73P2ATTD123G
MFR.Part #
SG73P2ATTD123G
JLCPCB Part #
C4302360
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS