RN73H1JTTD9650D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9650D25
JLCPCB Part #
C4329956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 965Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS