RK73H2BTTD3901F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BTTD3901F
JLCPCB Part #
C346134
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS