SG73P2ATTD333G
MFR.Part #
SG73P2ATTD333G
JLCPCB Part #
C4241630
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS