SG73P2ATTD125J
MFR.Part #
SG73P2ATTD125J
JLCPCB Part #
C4138587
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS