ERJ-HP6F5491V
MFR.Part #
ERJ-HP6F5491V
JLCPCB Part #
C6845340
Description
-55℃~+175℃ 5.49kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS