RN73H1ETTP5111F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5111F50
JLCPCB Part #
C4210244
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS