RT0805WRC07118KL
MFR.Part #
RT0805WRC07118KL
JLCPCB Part #
C3994143
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS