SG73P2ATTD165J
MFR.Part #
SG73P2ATTD165J
JLCPCB Part #
C4147748
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS