SG73P2ATTD121J
MFR.Part #
SG73P2ATTD121J
JLCPCB Part #
C4261073
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS