SG73P2ATTD153G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD153G
JLCPCB Part #
C3934830
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS