RN731JTTD2341F50
MFR.Part #
RN731JTTD2341F50
JLCPCB Part #
C3921855
Description
-55℃~+155℃ 2.34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS