RN73R2BTTD91R0D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD91R0D100
JLCPCB Part #
C2530434
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS