SG73S2ARTTD1103F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1103F
JLCPCB Part #
C5894865
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS