RN73H2BTTD2233F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2233F100
JLCPCB Part #
C2544278
Description
223kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS