SG73P2ATTD113G
MFR.Part #
SG73P2ATTD113G
JLCPCB Part #
C3989660
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS