SG73G2ATTD33R0D
MFR.Part #
SG73G2ATTD33R0D
JLCPCB Part #
C7359332
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS