SLR1TTE2210F
MFR.Part #
SLR1TTE2210F
JLCPCB Part #
C3924581
Description
-55℃~+180℃ 1W 221Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS