RN731JTTD3570F100
MFR.Part #
RN731JTTD3570F100
JLCPCB Part #
C4342851
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS