SG73P2ARTTD152J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD152J
JLCPCB Part #
C5751258
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS