SG73P2BRTTD152J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD152J
JLCPCB Part #
C5751691
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS