RN73H1ETTP1153C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1153C25
JLCPCB Part #
C2534935
Description
115kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS