SG73P2ARTTD112J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD112J
JLCPCB Part #
C7311242
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS