SG73P1EWTTP6R04F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP6R04F
JLCPCB Part #
C4045688
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS