RN73H2BTTD3971F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3971F50
JLCPCB Part #
C3949749
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.97kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS