RN732BTTD1780A10
MFR.Part #
RN732BTTD1780A10
JLCPCB Part #
C4009680
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS