RC1005F1781CS
MFR.Part #
RC1005F1781CS
JLCPCB Part #
C3961594
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS