RN73R1JTTD3162A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3162A10
JLCPCB Part #
C4136199
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS