RN73H2ETTD2323C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2323C50
JLCPCB Part #
C4149010
Description
232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS