SG73P1ETTP3301F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3301F
JLCPCB Part #
C4143392
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS