SG73P1ERTTP1871F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1871F
JLCPCB Part #
C6677701
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS