RN73R2BTTD5621A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5621A10
JLCPCB Part #
C4071502
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS