SG73P1ETTP4301F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4301F
JLCPCB Part #
C3961044
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS