RN73H2BTTD2612F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2612F100
JLCPCB Part #
C3947309
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS